Навігація


Розділи


ПосиланняЛітня програма театру “Фольксбюне” Берлін, 12 червня - 12 липня. 13 Чер

Агора - так називали стародавні греки ринкові площі у своїх полісах, де було зосереджено ділове життя й де громадяни античних полісів збиралися для того, щоб довідатися останні новини й обмінятися думками. З недавнього часу "Агора" коштує в Берліні - новий сценічний майданчик театру Volksbьhne, споруджена на час літніх ремонтних робіт в основному будинку театру на Люксембургер Платц.

Але "Агора" - це не просто дерев'яні підмостки й 336 посадкових місць, це ще й програма. Антична культура Європи - тримає вона нас або ми нею одержимі? Свої думки на цей рахунок представлять відомі діячі сучасної культури й навіть політики: у формі театральних постановок, читань і дебатів. Передбачені також музичні виступи й кіносеанси

Антична Греція в самому центрі Берліна! Під відкритим небом ! Прем'єри й знаменитості! Протягом усього літа! Але от жителям прилеглих будинків ідея зовсім не сподобалася. Голосу акторів і їх кроки по дерев'яній сцені не дають їм спати Заснована цивільна ініціатива з метою припинити це "неподобство". Але амфітеатр коштує й запрошує на зустріч із Эсхилом і Аристофаном, Прометеем і Электрой.

.