Навігація


Розділи


ПосиланняМузичний фестиваль Потсдам - Сан- Суси Потсдам, Бранденбург Палацово-парковий ансамбль,11 червня - 28 червня. 13 Чер

Музичний фестиваль Потсдам - Сан- Суси (Musіkfestspіele Potsdam Sanssoucі) щорічно в червні збирає тисячі аматорів академічної музики на виступи знаменитих виконавців у лаштунках палацово-паркового ансамблю, який входить у список всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. У барочному інтер'єрі театру Фрідріха Великого або під відкритим небом у парку Сан- Суси - чарівна музика, чудова архітектура й зачарування теплих літніх вечорів залишають незабутнє враження в гостей фестивалю. Цього року головна зірка концертної програми в Потсдамі - Йозеф Гайдн.

Засновник віденської класичної школи, основоположник таких жанрів, як симфонія й струнний квартет, під кінець свого життя користувався величезною популярністю. Але в колективній свідомості нашого часу його затьмарюють Моцарт і Бетховен. Музичну ауру 18- го століття , над створенням якої в славу потрудився цей великий австрійський композитор, відтворює з 12 по 28 червня фестиваль у Потсдамі з розмахом, якому позаздрить навіть його батьківщина Музична подорож веде з Угорщини через кайзерівський Відень у метрополію на Темзі: 35 концертів і виступів!

.