Навігація


Розділи


ПосиланняВиставка робіт Лукаса Кранаха Старшого Бремен, 17 травня - 23 серпня. 13 Чер

Bіldunterschrіft: Groяansіcht des Bіldes mіt der Bіldunterschrіft: Лукас Кранах Старшийгениальный бізнесмен або все-таки великий художник? Диллема, пов'язана з Лукасом Кранахом Старшим, полягає в тому, що він був рівною мірою людиною мистецтва й комерції. У мистецтвознавчих колах прийнято вважати , що рекордсмен по швидкості роботи не може бути гарним художником. А Кранах малював феноменально швидко, так до того ж не один

На нього працювали його сини й величезний штат учнів, які повинні були в точності копіювати стиль майстра. Bіldunterschrіft: Groяansіcht des Bіldes mіt der Bіldunterschrіft: "Венера", 1529Тільки так майстерня Кранаха у Виттенберге могла виконувати замовлення, що йдуть лавиною, і зберігати при цьому висока якість кінцевого продукту.

Адже крім того, що образотворча техніка майстерні Кранаха була на рівні свого часу й навіть часом обганяла його, роботи з фірмовим вензелем майстерні - змієподібним драконом з ангельськими крильцями - були уникатами, незважаючи на конвеєрний характер виробництва Той самий мотив тиражувався десятками, а то й сотнями раз , але ніколи не повторювався в точності, один до одному. Виставка робіт знаменитого німецького художника проходить у Бремені , у музеї "Dіe Kunstsammlungen Bцttcherstraяe".

.