Навігація


Розділи


ПосиланняСoral Travel розриває контракт із готелями Pіckalbatros Group. 13 Чер

Напередодні минулих вихідних портал "Турбизнес" одержав заяву туроператора Сoral Travel, у якім утримувалася інформація про повне припинення роботи з єгипетськими готелями, що належать Pіckalbatros Group. Як повідомили в компанії Сoral Travel, "причиною ухваленого рішення є систематичні грубі порушення загальноприйнятих туристичних правил і укладеного контракту з боку адміністрації Pіckalbatros Group туристів, що виразилися в участившихся випадках незаселення, у гарантовані й оплачені номери готелів даної мережі , а також у зв'язку з необґрунтованим вимаганням Pіckalbatros Group у туроператора додаткових засобів за вже оплачені броні".

Як підкреслює оператор, "образливо, коли до вже оформленого з туроператором контракту пропонується однобічне збільшення цін або умов під погрозою : "якщо не погодитеся - ми не будемо розміщати ваших туристів у підтверджені кімнати готелю" "Уважаємося , що в Pіckalbatros Group є більші фінансові проблеми, тому що іншими припущеннями розцінити дії менеджменту Pіckalbatros Group неможливо З метою мінімізації негативних наслідків для туристів Сoral Travelофициально повідомляє про повний розрив співробітництва з готелями, що належать Pіckalbatros Group", - відзначається в заяві компанії.

Відзначимо, що мережі Pіckalbatros Group принадлжежат розташовані на єгипетськім узбережжі готелі "Beach Albatros Hurghada, Aqua Blue Hurghada, Alf Leіla Wa Leіla Hurghada, Dana Beach Resort, Pіckalbatros Aqua Vіsta Hotel & Resort, Albatros Palace, Albatros Resort (Хургада), а також Royal Albatros Moderna, Beach Albatros Sharm, Aqua Blue Sharm, Bora Bora Aqua Park ( Шарм-Ель-Шейх) Як повідомляється на сайті готельної мережі , Pіckalbatros - це приватна компанія, яка в плині більш ніж 15 років років спеціалізується на розвитку й керуванні готелями, розташованими на головних курортах узбережжя Червоного моря. Перший готель мережі Beach Albatros Hurghada був побудований в 1992 році. Крім того плаваючий готель, що належить компанії, M/S Albatros робить круїзи по Нилу з 2006 року

Крім готелів, група Pіckalbatros володіє двома туристичними агентствами , що ухвалюють , Albatros Tours і Morgana Tours. Також у последнике роки мережа розширює присутність у Марокко В 2005 році тут був відкритий ланцюг ресторанів Studіo Mіsr, за яким менш чому рік по тому пішли х- звездочный готель Club Іssіl Hotel у Марракеше й ланцюг ресторанів La Poіre на початку 2007 року. Крім туризму, компанія займається й кіновиробництвом - створена в 2001 р. студія Albatros Fіlm Productіon & Dіstrіbutіon робить безліч популярних в арабських країнах телесеріалів. Як проінформували нас у минулі вихідні тургантства тури, що реалізують, у готелі мережі , особливо активно тури в перераховані готелі продавалися в період весняних свят

"Ці готелі ставляться до середньої цінової категорії й особливо популярні серед сімейних туристів. У березні - квітні ми продали велику кількість турів у готелі Pіckalbatros (придбані через оператора TEZ TOUR), і тоді ніяких проблем із заселенням не було", - повідомив нас генеральний директор одного з великих столичних агентств , що активно працюють на єгипетському напрямку В понеділок наш портал сподівається одержати більш докладні коментарі учасників конфлікту, а також операторів, що продовжують співробітництво з готелями мережі Pіckalbatros Group.

.