Навігація


Розділи


ПосиланняЗ 1 липня в Греції заборонене паління в громадських місцях. 13 Чер

Це вже третя спроба заборони, після безуспішних заходів уведених в 2002 і 2003 роках

Міністр охорони здоров'я Греції, Димитрис Аврамопулос, заявив, що "у Греції часто говорять , що закони будуть прийняті, але вони так їх і не виконують", і наводить приклад лікарень, де ця заборона не діє (у законі не забороняється паління хворих у лікарнях)".

"Цей початок зусиль, спрямованих на зміну поінформованості в області суспільної охорони здоров'я, яка має дуже велике значення", сказав міністр, оцінюючи, що "суспільство готове нормально сприйняти ці заходи ".

У Греції 42 відсотка населення курить , і близько 20,000 людей щорічно вмирають від наслідків паління, говориться в доповіді Європейської комісії. За Грецією випливає Болгарія, де курить 39 відсотків і Литва, де курить 37 відсотків населення.

Відповідно до закону, прийнятого торік , ресторани й бари, площею більш 70 квадратних метрів повинні мати закриті місця для паління Тепер громадяни можуть вибирати або курити чи ні, особливо враховуючи розмір штрафів, які встановлені. Законом визначаються штрафи за паління в громадських місцях у розмірі до 500 євро

.