Навігація


Розділи


ПосиланняПо Європейській Росії пронеслися зливи зі шквалами. 14 Чер

  Атмосферний фронт із заходу перетинав у суботу центральні області . Погодні неприємності, пов'язані з ним також дісталися Поволжю й Північному Кавказу . Зливові дощі в Центральному Черноземье, у Тверской області , на Псковській Землі, у Башкирії й Пермському краї були особливо сильними, випало до третини від місячної кількості опадів, а в Пермському краї налило й того більше, до 36 мм, або близько 65% від червневої норми опадів. Але більш неприємним моментом став шквалистий вітер. У Липецкой, Тамбовської , Тверской, Самарської , Уляновській областях сила вітру досягала 20 м/с. У Саратовской, Тульської областях і Башкирії зафіксовані пориви до 24 м/с. У Московській області відзначений порив до 27 м/с. Московські міські служби продовжують ліквідувати наслідку шквалистого вітру, який обрушився на столицю ввечері в суботу. Сильними поривами вітру ввечері в суботу в Москві було повалено близько 160 дерев. Найбільше від стихії постраждав південь Москви (де вітер був особливо сильним), там упало близько 40 дерев


За даними на 8:00 мск неділі, з вулиць столиці вивезено 127 упалих дерев, роботи із приведення міста в порядок тривають.

Тим часом, синоптики попереджають, що в неділю в столиці не очікується погодних катаклізмів. Трохи похолодає. Повітря в місті прогріється до 21-23 градусів по Цельсию. У самій Москві переважно без опадів. І лише на сході Підмосков'я в другій половині дня очікуються короткочасні дощі, місцями грози. Сила вітру за прогнозами не перевищить 5-10 м/с.

Однак по території Центрального округу можуть бути шквали, адже атмосферний фронт ще буде впливати на погоду східних областей і сусіднього Поволжя. У Центральному Черноземье вітер очікується 18-23 м/с, можливо випаде гради. У Пермському краї вітер може бути приблизно такої ж сили , до 22 м/с. У Костромський , Владимирської й Рязанської областях будуть розвиватися потужні грозові хмари, що розкидають сильні зливи гради, загрожуючи шквалами до 19-24 м/с / .